четверг, 24 октября 2013 г.

Серед користувачів мережі Інтернет важко знайти людину, яка б не мала профілю або навіть кількох у соціальних мережах. Їх появу багато хто називає справжнім інтелектуальним «проривом» людства. На противагу такому твердженню все частіше лунає думка про те, що соціальні мережі покликані перетворити людей на слухняних роботів, які живуть віртуальним життям.
        Популярність соціальних мереж, яка вираховується десятками мільйонів користувачів, вражає.До цього можна додати, що вони отримали навіть «благословення» від Папи Римського Бенедикта XVI, котрий заявив, що «соціальні мережі можуть зміцнювати зв’язки між людьми та сприяти гармонічним стосункам у родинах», і сам зареєструвався у мережі Twitter. Прихильники і пропагандисти соціальних мереж проте замовчують деяку не дуже привабливу статистику. Чи знаєте ви, наприклад, що:
         Соціальні мережі є причиною кожного третього розлучення в світі. Після поширення знайомств у соціальних мережах кількість зрад у сім’ях виросла втричі.  

        Знаходження у соцмережах збільшило ризики самогубства. Щорічно біля 100 чоловік кінчають життя самогубством через оставлені без відповіді повідомлення у соцмережах, багато хто через це попадає у психіатричні лікарн, і кількість постраждалих щорічно росте. 

       Активні розумові процеси що не мають розвитку, поряд з малою рухливістю сприяють розвитку у користувачів соцмереж захворювань ендокринної системи, депресії, серцево-судинних захворювань. Нещодавно вийшла книга, яка доводить, що дурні звички і навіть хвороби передаються через соцмережі, як епідемія.  

       У Великобританії грабіжники у 4 випадках із 5 плануючи пограбування починають із вивчення потенціальної жертви в соцмережах. Через появу соцмереж кількість злочинів на сексуальному ґрунті, направлених проти неповнолітніх, виросла у 26 разів.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий